Vyvěšením vlajky Velké Meziříčí vyjádřilo solidaritu s Tibetem
10. 3. 2020
Na více jak osmi stech radnicích 10. března vlají tibetské vlajky. Město Velké Meziříčí si vyvěšením vlajky připomíná povstání, při němž v roce 1959 zahynulo více než 80 tisíc Tibeťanů a statisíce lidí zemřely v následujících dnech ve vězení, pracovních táborech, nebo se staly obětí hladomoru.