Videozpravodaje

Starosta informuje o dění ve městě

22. 5. 2024

 

Alexandros Kaminaras_kveten_2024Starosta Alexandros Kaminaras v nových videozprávách z radnice informuje o pokračující modernizaci učeben ZŠ Oslavická, rekonstrukci ulice Nad Gymnáziem, jihovýchodním obchvatu města i farské zahradě. Spolu s Milanem Dufkem zve na červnový Evropský festival filozofie a dalších kulturních akcích.

Číst více...

Místostarosta informuje o dění ve městě

6. 5. 2024

Martin Kaman_kveten_2024Místostarosta Martin Kaman v květnových zprávách z radnice přináší informace o opravě náhrobku významné osobnosti našeho města na hřbitově na Moráni, novém re-use centru na Karlově i opravě cesty v Balinském údolí, vysvětluje problém hromadění odpadků u kontejnerů na Třebíčské a závěrem přidává pozvánky na zajímavé akce.

Číst více...

Místostarosta informuje o dění ve městě

8. 4. 2024

Martin Kaman_duben_2024Místostarosta Martin Kaman informuje o dopravních změnách v ulici Poštovní nebo například o otevření Blešáku (re-use centra) v areálu technických služeb. Více se dozvíte ve videu.

Číst více...

Starosta Alexandros Kaminaras informuje o dění ve městě

25. 3. 2024

Alexandros Kaminaras_březen_2024Přinášíme vám nové zprávy z radnice. Starosta Alexandros Kaminaras připomíná dubnové stěhování knihovny kvůli rekonstrukci, zve k diskusi o revitalizaci sídliště Bezděkov, informuje o konkurzním řízení na místa ředitelů školských zařízení a nebo o změně v pravidlech výstavby na Hliništích. Podíváte se s ním i do Čechových a Riegrových sadů či na Příkopy. Závěrem nechybí pozvánky na kulturní akce.

Číst více...

Starosta informuje o dění ve městě

4. 3. 2024

 

Alexandros Kaminaras_březen_2024Starosta Alexandros Kaminaras představuje ty nejzajímavější investiční akce, které pokryje finanční přebytek hospodaření města v loňském roce. Jde o opravy a úpravy v mateřských i základních školách, na dopravním hřišti, hřbitově Karlov, ale třeba i o přípravu nových projektů, jako jsou dětská skupina na Hliništích, cyklostezka do Balinského údolí či multifunkční hala pro míčové sporty.

Číst více...

Místostarosta informuje o dění ve městě

12. 2. 2024

místostarostaMístostarosta Martin Kaman vás ve videu seznámí se záměrem města na úpravu vyhlídky u Tří křížů. Zavede vás na místo, kde vyroste nová záchranka a hasičská stanice nebo třeba přiblíží první výsledky svozu odpadů do spalovny. 

Číst více...

Starosta informuje o dění ve městě

22. 4. 2024

Alexandros Kaminaras_duben_2024Přinášíme vám nové videozprávy z města se starostou Alexandrosem Kaminarasem. Dozvíte se v nich o opravách naučných stezek, začátku stavby knihovny, opravách památek ve městě, volných vedoucích pozicích v městských organizacích i nadcházejících kulturních akcích.

Číst více...

Nahoru