PM - Valašské Meziříčí (Česká republika)

valaske mezirici

 

 

Oficiální stránky města Valašské Meziříčí zde.

 

Do Velkého Meziříčí zavítalo vedení našeho partnerského města Valašského Meziříčí

0 tit_P1035145_0Starostu Roberta Stržínka, místostarostku Yvonu Wojaczkovou, místostarostu Petra Nachtmanna a tajemníka Josefa Matochu z Valašského Meziříčí na radnici přivítali starosta Alexandros Kaminaras, místostarosta Martin Kaman, radní Tomáš Bílek a tajemník Marek Švaříček. Po krátké prohlídce radnice a nového bytového domu pro seniory bylo při společném obědě dohodnuto, že budou konkrétně pojmenovány oblasti a vytvořeny projekty, v rámci kterých začne být dohoda o partnerství z roku 2014 skutečně naplňována. Příkladem mohou být výměnné pobyty dětí ze základních škol.

Číst více...

Dvoudenní návštěva zástupců partnerského města z Valašska

VM 1Již od roku 2014 je Valašské Meziříčí partnerským městem Velkého Meziříčí.

Číst více...

Tři Meziříčí se dohodla na partnerství

mezirici-dohodaDohodu o spolupráci a partnerství tří Meziříčí stvrdili svým podpisem v pátek 5. září na radnici ve Velkém Meziříčí starostové – za Velké Meziříčí Radovan Necid, za Valašské Jiří Částečka a za České Milan Žďárek.

Číst více...

Zástupci některých organizací z našeho města se vypravili na Valašsko

Valasske-Mezirici 3 Foto Martina StrnadovaŘeditelé příspěvkových organizací Velkého Meziříčí, pracovníci v kultuře, médiích, informačním centru se se zástupci města minulý týden vypravili na jednodenní cestu do družebního Valašského Meziříčí. Tam se setkali se svými pracovními protějšky a předávali si zkušenosti.

Číst více...

Meziříčí navazují spolupráci

ceske mezirici skupinovaNávštěvou představitelů radnice Českého Meziříčí ve Velkém Meziříčí pokračují snahy navázat užší spolupráci mezi všemi třemi Meziříčími z České republiky.

Číst více...

S Valachy se poradí pracovníci v kultuře

Val MezDo partnerského Valašského Meziříčí se vypraví ředitelé příspěvkových organizací a lidé, kteří se starají o kulturu.

Číst více...

Nahoru
Caught at shutdown