Akce finančně nebo věcně podporované městem

„Veteránky" vítězně na domácím turnaji

20180217 114647_copyV sobotu 17. února 2018 proběhl v házenkářské hale „Zimní turnaj veteránek". Turnaje se zúčastnilo 5 družstev. Hrálo se systémem „každý s každým, 1x25 minut". Naše „veteránky" sice v prvním zápase malinko zaváhaly a ztratily bod v remíze s Pardubicemi, ale po zbytek turnaje už nenašly přemožitelky. Domácí hráčky se po celý turnaj mohly opírat o vynikající výkon brankářky MartinyVránové, která své soupeřky přiváděla parádními zákroky k zoufalství. V domácím týmu ze zdravotních důvodů chyběla opora Lenka Pacalová, které tímto všechny přejeme brzký návrat mezi nás.

Číst více...

Okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje na ZUŠ Velké Meziříčí.

zDne 21.2. 2018 se na ZUŠ Velké Meziříčí uskutečnilo okresní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje. Celkem se soutěže zúčastnilo na 68 soutěžících ze ZUŠ Žďár nad Sázavou, Velká Bíteš, Nové Město na Mor., Bystřice nad Pernštejnem a Velké Meziříčí ve hře na zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, hoboj, fagot, saxofon, trubku, tenor a tubu.
Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění této soutěže a městu Velké Meziříčí (IC), které dodalo hodnotné ceny a fa. Poex za dobroty pro soutěžící, kteří z nich měli velikou radost.

Číst více...

Bítýška přivítala handicapované sportovce na 7. ročníku turnaje O pohár starosty

IMG 0455-14012-800-600-80V sobotu 24. září 2017 proběhl ve sportovní hale Centrum kultury, sportu a zájmových činností již 7. ročník turnaje integrované boccie, kterého se zúčastnilo celkem 11 družstev, což čítalo 56 sportovců, kteří se sjeli do Osové Bítýšky ze všech koutů České republiky.

Číst více...

Handicap Sport Club Velké Meziříčí

curlingVelkomeziříčští handicapovaní curleři zahájili novou sezónu Mezinárodní ligy curlingu vozíčkářů šesti zápasy, které se odehrály 7. a 8. října v curlingové hale Praha Roztyly.

Číst více...

Druhý ročník „LEGRANDO“

DSC04838V sobotu 25. 11. 2017 proběhla na cvičišti Kynologického klubu Velké Meziříčí v Martinicích soutěž „LEGRANDO 2017".

Číst více...

Dvanáctý Kruh na ZŠ Sokolovská

DSC 3037Třetí zářijový týden opět zmizely dvě osmé třídy z budovy základní školy Sokolovská.

Číst více...

Na Ostrůvku se tvořilo jako za starých časů

005Podzimní příroda poskytuje nepřeberné bohatství plodů a přírodnin, které lze použít k tvoření dekorací a výzdob.

Číst více...

40. Gastroden

DSC 2943Ve středu 11. října 2017 přivítali zaměstnanci a žáci Hotelové školy Světlá a Střední odborné školy řemesel Velké Meziříčí návštěvníky tradiční gastronomické výstavy – 40. GASTRODNE.

Číst více...

Rozloučení s létem v Chlumku

DSC 03492. 9. 2017 uspořádal SDH Chlumek rozloučení s létem pro děti všech věkových kategorií. Celkem se zúčastnilo 33 dětí. Odpoledne se neslo v duchu soutěží a her. Nechybělo skákání v pytli, chůze na chůdách, luštění křížovky, ale i koupel v pěně .... Všechny děti byly nadšené a spokojené. Za svůj výkon obdržely dárky. Tímto SDH děkuje všem sponzorům a přátelům dětí za podporu této akce.

Číst více...

Dětský den v Hrbově

1Akce se opravdu povedla a nadšení nebyly pouze děti, ale také rodiče. Celkem se nám sešlo 79 soutěžících dětí a dali nám dost zabrat.
Děkujeme za věci, které jste nám poskytli. I díky nim se vydařilo vykouzlit úsměvy na dětských tvářích a děti s kromě spousty nových informací odnesli také něco na památku.
S hrdostí posílám několik fotek z překrásné akce.

S pozdravem za MS Hrbov Ing. Kateřina Klimešová

Číst více...