PM - Tisno (Chorvatsko)

Tisno

 

Oficiální stránky města Tisno zde.

 

Školáci z Tisna přijeli do Meziříčí za odměnu

P1179123Velké Meziříčí a Tisno oživují partnerství. Starosta Alexandros Kaminaras dnes přivítal skupinu úspěšných žáků chorvatské základní školy, kteří přijeli do našeho města za odměnu.

Číst více...

Partnerství s přímořským městem pokračuje

25E7D922-DC52-4317-88C3-AF5BAA56FD39 copyV první polovině května navštívila delegace z meziříčské radnice partnerské město Tisno v Chorvatsku. Představitelé obou měst se po dvouleté covidové pauze utvrdili v pokračujícím partnerství a dohodli soustředění velkomeziříčských volejbalistů, kteří tam odjedou na konci srpna. Další setkání s vedením chorvatského Tisna se připravuje na podzim v našem městě.

Číst více...

Děti z Chorvatska přijely nejen za sněhem

chorvati titVelké Meziříčí navštívily první lednový týden děti z chorvatského partnerského města Tisno v doprovodu svých vedoucích a trenérů. Výpravu celkem 26 dětí ve věku od 10 do 12 let z basketbalového a národopisného kroužku čekal od 2. do 8. ledna 2020 nabitý program.

Číst více...

Smlouva s Chorvaty může znamenat oživení myšlenky partnerských měst

spolupráceVýměnné pobyty dětí i seniorů, obchodní spolupráce místních zaměstnavatelů i společné projekty s dalšími partnerskými městy: hasičské soutěže, školní akademie, studium v zahraničí.

Číst více...

Nahoru