Do Velkého Meziříčí zavítalo vedení našeho partnerského města Valašského Meziříčí

0 tit_P1035145_0Starostu Roberta Stržínka, místostarostku Yvonu Wojaczkovou, místostarostu Petra Nachtmanna a tajemníka Josefa Matochu z Valašského Meziříčí na radnici přivítali starosta Alexandros Kaminaras, místostarosta Martin Kaman, radní Tomáš Bílek a tajemník Marek Švaříček. Po krátké prohlídce radnice a nového bytového domu pro seniory bylo při společném obědě dohodnuto, že budou konkrétně pojmenovány oblasti a vytvořeny projekty, v rámci kterých začne být dohoda o partnerství z roku 2014 skutečně naplňována. Příkladem mohou být výměnné pobyty dětí ze základních škol.

Valašské Meziříčí leží v okrese Vsetín ve Zlínském kraji a nachází se nedaleko Moravskoslezských Beskyd. Tamní populace činí téměř 22 tisíc lidí.

Tisková zpráva města Velké Meziříčí