S hledáním práce pomáhalo Centrum zaměstnanosti!

centrum

Centrum zaměstnanosti Mikroregionu Velkomeziříčsko-Bítešsko bylo pro veřejnost otevřeno od 1. 11. 2013 do 30. 11. 2014.

Bližší informace o proběhlém projektu podá Ing. Bc. Josef Švec, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. vedoucí správního odboru, budova radnice, Radnická 29/1, mezipatro, kancelář č. 106

Po, St 8:00 – 17:00

Út, Čt, Pá 8:00 – 13:00

Centrum zaměstnanosti nabízelo tyto služby:

1. Poradenství při hledání vhodného zaměstnání

2. Pomoc při sestavení životopisu a motivačního dopisu při oslovení zaměstnavatele (i v anglickém jazyce)

3. Příprava na přijímací pohovor

4. Zařazení uchazečů o zaměstnání do interní databáze

5. Vyhledávání nabídek práce pomocí internetu

6. Pomoc při zlepšování sebeprezentace

7. Prevence a poradenství při neúnosném zadlužení

8. Poskytování informací o pracovních příležitostech na základě spolupráce s potenciálními zaměstnavateli a Úřadem práce

9. Poradenství při zakládání samostatně výdělečné činnosti

10. Zprostředkování pracovně – právního poradenství

Všechny poskytované služby byly zdarma.

Sídlo Centra: Budova MěÚ, Velké Meziříčí, Náměstí 14/16 (sídlo České spořitelny), 3. patro, kancelář číslo 302.

Projekt „Centrum zaměstnanosti Mikroregionu Velkomeziříčsko – Bítešsko" je zaměřen na řešení problematiky dlouhodobě vyšší nezaměstnanosti v uvedeném mikroregionu. Zřízení poradenského centra bylo jedním z hlavních cílů projektu.

Akce a materiály ke stažení:

pdf25. 9. Konference "Bez práce to nejde" a Veletrh pracovních příležitostí

pdfProgram konference a veletrhu 25. 9. 2014 "Bez práce to nejde"

pdfSborník příspěvků ke konferenci "Bez práce to nejde"

pdfMETODIKA pro řešení nezaměstnanosti - rozšířená verze

pdfInformační leták Centra zaměstnanosti (v pdf formátu)

logo projekt_new

Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu.

Projekt „Centrum zaměstnanosti Mikroregionu Velkomeziříčsko - Bítešsko", č. projektu CZ.1.04/5.1.01/77.00446