Žádosti o grant na podporu kultury podávejte do 28. února

31. 1. 2020

grantVýzvu k předkládání projektů na rok 2020 v rámci Grantového systému podpory kultury schválila rada města na svém zasedání 29. ledna.

Pořadatelé kulturních a vzdělávacích akce nebo autoři literárních či audiovizuálních děl ve Velkém Meziříčí mohou požádat o finanční podporu z grantového systému podpory kultury města do 28. února 2020. K rozdělení je v grantu celkem 500 tisíc korun a maximální výše podpory pro jednotlivou žádost je 50 tisíc korun, přičemž vlastní podíl žadatele musí činit nejméně polovinu uznatelných nákladů projektu.

Vybrané projekty musí žadatel realizovat do konce roku 2020. Pokud zájemci nevyčerpají finanční prostředky v rámci 1. kola, vyhlásí město další průběžnou výzvu.

Oblasti podpory

Oblast A) Pořádání tradičních i nových kulturních akcí zvyšujících zájem obyvatel a návštěvníků města o kulturní dění a kulturní dědictví.
Oblast B) Pořádání vzdělávacích akcí zvyšujících kulturní kompetence (probouzení zájmů, poskytování znalostí, rozvíjení schopností a dovedností potřebných k aktivní účasti na kulturních aktivitách) dětí, mládeže a dospělých.
Oblast C) Tvorba a prezentace literárních či audiovizuálních děl vztahujících se k historii a kultuře města.

Pro podrobnější informace kontaktujte Ing. Pavla Stupku, vedoucího odboru školství, na tel.: 566 781 030 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

docVýzva k předkládání projektů na rok 2020

docxŽádost o grantový systém podpory

docxČestní prohlášení

Michaela Hudková, tisková mluvčí

 

Nahoru