Velké Meziříčí má na kraji silné zástupce

radnice – khVelké Meziříčí získalo v krajských volbách tři zastupitele z celkových pětačtyřiceti.Pro obyvatele města to znamená naději na lepší spolupráci mezi městem a krajem. Řekl to starosta Radovan Necid (ODS).

 Kromě něj se do krajského zastupitelstva dostal ještě místostarosta a sociální demokrat Josef Komínek a zastupitel města lidovec František Bradáč.“

Ještě nikdy se nestalo, aby naše město mělo v zastupitelstvu Vysočiny hned tři zástupce. Navíc ještě takto kvalitní politiky, jakými pánové Komínek a Bradáč jsou,“ řekl Necid a dodal: “Chci ještě poblahopřát kolegům ke zvolení a připomenout, že na všech kandidátkách se naše město neztratilo. Svědčí o tom například výborné výsledky radního Jiřího Michlíčka na kandidátce ODS, anebo více než 500 preferenčních hlasů pro Martina Klementa na kandidátce KSČM.

Meziříčí má také v senátním volebním obvodu Chrudim své želízko v ohni, do druhého kola postoupil náš občan a zastupitel Jan Veleba.“

 

Nahoru