Objednání přes internet

Vyvolávací  systém

objednání  přes  internet

Použití vyvolávacího systému

Vyvolávací systém je možno použít v nové budově Městského úřadu Velké Meziříčí, Náměstí 14/16 (Historicky budova Spořitelny) pro vyřízení dopravních a správních agend.

Postup při objednání přes internet

1. Do internetového prohlížeče zadat adresu  http://www.velkemezirici.cz
  2. Na zobrazené titulní straně města Velkého Meziříčí kliknout na odkaz „Chci se objednat“ umístěny na pravé straně stránky v  „Portál občana“.
  3. Kliknout na odkaz "Objednat na pobočku" a pak již postupovat podle zobrazených instrukcí.

- Je nutné uvést platnou emailovou adresu na kterou příjde "Výzva k potvrzení objednávky"

Objednávku na konkrétní den je potřeba učinit nejpozději den předem!

Např. na středu 12.05.2016 je možné se objednat nejpozději v úterý 11.05.2016.

4. Po příchodu si na tiskárně odeberte pořadový lístek zadáním Vašeho identifikačního kódu v sekci „Objednaní klienti“

a vyčkejte na vyvolání.

Váš identifikační kód bude aktivní v rozmezí +/- 15 minut od sjednaného času.  V případě, že se v tomto intervalu

nedostavíte, Vaše objednávka propadá.

Poznámka

Klient objednaný přes internet má při odbavování vyvolávacím systémem nejvyšší prioritu a je řazen před frontu klientů přes internet neobjednaných.

Pokud je ve stejný čas evidováno na jedno přepážkové místo více klientů objednaných přes internet, je jejich pořadí určováno podle času vyzvednutí pořadového lístku na tiskárně vyvolávacího systému. Kdo si dříve vyzvedne lístek na tiskárně, jde dříve k přepážkovému pracovišti.