Výzva Sportovní komise sportovním oddílům

13. 7. 2015

mesto

Sportovní komise města Velkého Meziříčí vyzývá sportovní oddíly k předání podkladů, ze kterých bude vycházet při zpracování návrhu na výši grantu v rámci Grantového programu podpory sportu na rok 2016.

Podklady zasílají právnické osoby, které:

• mají sídlo ve Velkém Meziříčí a jeho místních částech
  • jsou registrovány u příslušných sportovních svazů (Sbor dobrovolných hasičů musí být registrován ve Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska - SHČMS)
  • působí v oblasti sportu a tělesné výchovy.

Podklady budou zaslány elektronicky nejpozději do 27.7.2015 do 12ti hodin na tyto obě e-mailové adresy:

zipDotace sportovním oddílům pracujícím s mládeží

zipDotace sportovním oddílům pracujícím s dospělými

Kompletní informace k předání podkladů vč. formulářů jsou umístěny zde.

Ing. Zuzana Villertová

odbor výstavby a regionálního rozvoje

tajemnice Sportovní komise