Město představilo návrh Integrovaného plánu rozvoje města pro období 2021 – 2028. Vyjádřit se k němu můžete i Vy

22. 6. 2021

IPRMV pondělí 21. června se v kinosále Jupiter clubu uskutečnilo veřejné projednání návrhu Integrovaného plánu rozvoje města pro období 2021 – 2028 (IPRM) s odbornou i laickou veřejností. Jedná se o nový hlavní strategický dokument města, který vyjasňuje priority rozvoje na následujících 8 let. Jednání probíhalo hybridním způsobem. Veřejnost se mohla zůčastnit projednání prezenčně anebo distančně. Sledování kompletního online záznamu bylo možné prostřednictvím speciálního odkazu umístěného na webu města.

Účastníci projednání měli možnost vyjádřit se k 5 prioritním osám:

• Podnikání
  • Udržitelná doprava
  • Cestovní ruch
  • Město pro život
  • Udržitelný rozvoj

Za prioritní osu Udržitelná doprava vystoupil Ing. Petr Macejka, Ph.D ze společnosti UDIMO s.r.o. Ostrava. Ostatní prioritní osy představila Ing. arch Barbora Zemanová.

Všem přítomným patří velké poděkování za účast, zároveň také za vyjádření cenných podnětů.

Ti z vás, kteří nevznesli své dotazy na uplynulém projednání a rádi by tak ještě učinili, mají možnost do pátku 25. června kontaktovat pracovnici Oddělení investorské činnosti, Ing. Zuzanu Villertovou, na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Odkaz na kompletní záznam veřejného projednání naleznete zde.

K nahlédnutí přikládáme také jednotlivé prezentace.

Lucie Málková

pdfPrezentace_pro_veřejnost_IPRM_osa_1345.pdf