Na první očkování v Meziříčí 6. května zbývá 50 volných míst

28. 4. 2021

20210422 103958Očkovací místo v Jupiter clubu spustí svůj provoz ve čtvrtek 6. května. Prvních 400 zájemců o očkování obslouží zdravotnický personál za jediný den. Možnost očkování se nově otevřela lidem nad 55 let. A co vy, už jste se registrovali?

Chcete se nechat naočkovat pohodlně zkušeným personálem přímo ve vašem městě? Nacházíte se v prioritní věkové kategorii nad 55 let nebo jste chronicky nemocní? Neváhejte a registrujte se k očkování přímo v centru Velkého Meziříčí. V příjemném prostředí kulturního střediska se o vás postarají zkušení odborní pracovníci z Fakultní nemocnice Brno.

Registrace je stále otevřená a pro první očkovací den zbývá 50 volných míst. Vy se do ní můžete přihlásit prostřednictvím Centrálního registračního systému Ministerstva zdravotnictví. Bližší informace naleznete na webu města.

Lucie Málková