Turisté dostanou moderní web

tic portalVelkomeziříčský turistický portál projde velkou rekonstrukcí. Město na ni získalo dvacetitisícovou dotaci od kraje.

"Portál vzniknul už v roce 2007, je tedy sedm let starý a je to na něm znát. Jeho rekonstrukce je nutná," říká starosta Radovan Necid s tím, že na portálu chybí například propojení se sociálními sítěmi, interaktivní mapové aplikace a další moderní prvky, které uživatelům usnadňují a zpříjemňují získávání informací.

"Jde o základní informační kanál pro návštěvníky, kteří se chystají do našeho města nebo regionu. Musíme jim orientaci v naší turistické nabídce co nejvíce přiblížit," dodal starosta.

Kromě nových prvků portál také dostane modernější vzhled a snazší ovládání pro pracovníky městského Turistického informačního centra, kteří jej obsluhují.

Pro uživatele budou nový vzhled a funkce zpřístupněny ještě před začátkem zimní sezóny.