Skatepark dostane odhlučnění a toalety

VýstřižekBudoucí skatepark ve Velkém Meziříčí bude ještě před zahájením provozu oproti původním plánům vylepšen.

Městská rada schválila použití 315 tisíc korun na vybudování toalet, ochozu pro diváky a odhlučnění budovy.

"Rada schválila výpůjčku budovy bývalé výdejny plynu na Uhřínovské ulici občanskému sdružení SK 8 Velké Meziříčí, které zde bude provozovat skatepark. Zároveň na základě zkušeností ze zkušebního provozu přidělila peníze na sociální zařízení, odhlučnění a ochoz pro diváky," popsal starosta Radovan Necid.

Skateboardisté ve Velkém Meziříčí se tak brzy svého parku dočkají. Jejich občanské sdružení bude podle smlouvy skatepark provozovat a odpovídat za jeho bezproblémové užívání. "Město na druhou stranu a jaksi na oplátku přispěje k tomu, aby se skatepark vybudoval pořádně," uzavřel starosta Necid.

skatepark