Lidé budou opět soutěžit se svojí květinovou výzdobou

c1vyzdoba okenObyvatelé Velkého Meziříčí budou opět moci soutěžit se svojí květinovou výzdobou.

Další ročník tradiční soutěže Rozkvetlé město vyhlásila městská rada.

Soutěž má dvě kategorie, první je výzdoba oken a balkónů, druhou kategorií je výzdoba předzahrádek. „Účastnit se mohou obyvatelé města a místních částí a také firmy," uvedl starosta Radovan Necid.

Soutěž spočívá v hodnocení fotografií výzdoby odbornou porotou, ve které kromě zástupců města zasednou i profesionální zahradníci. Fotografie bude také hodnotit veřejnost na webu mestovm.cz.

„Fotografie zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně odevzdejte na Informační centrum města Velkého Meziříčí s uvedením adresy vyfotografovaného místa od 1. června 2014 do 15. srpna 2014," vyzval starosta Necid.