Město vypsalo grant nejenom na podporu zdraví

logo zdrave mesto

Spolky, zájmové organizace a další subjekty se mohou ve Velkém Meziříčí ucházet o dotace z grantového programu Zdravé město Velké Meziříčí 2014. O jeho vypsání rozhodla na svém minulém jednání městská rada.

Grantový program město vypsalo v šesti oblastech. "Jsou to Projekty podpory zdraví, Environmentální výchova a vzdělávání, Rozvoj pohybové výchovy, Prevence sociálně patologických jevů dětí a mládeže, Sociální problematika a Aktivní stárnutí," vyjmenoval je starosta Radovan Necid.

Přesné podmínky získání dotace, včetně termínů a příslušných formulářů jsou zájemcům k dispozici na webových stránkách města. "Požadujeme čtyřicetiprocentní spoluúčast, přičemž maximální příspěvek na projekt je 5 tisíc korun," popsal finanční stránku věci starosta.