Velkomeziříčští chtějí podpořit zaměstnanost

czechinvestZaměstnanost ve Velkém Meziříčí byla hlavním tématem jednání vedení města s managementem CzechInvestu - agentury pro podporu podnikání a investic.

Schůzka proběhla v pátek 2. září na zdejší radnici, kam generálního ředitele agentury Miroslava Křížka spolu s jeho spolupracovníky pozval starosta Radovan Necid.
„Nebývá úplně zvykem, že ředitel Křížek navštíví všechna města, která o to požádají. Já jsem to pozvání zdůvodnil hlavně tím, že paradoxně i když jsme město na dálnici, zvedla se nám tady nezaměstnanost a velmi nás to trápí,“ vysvětluje důvod pozvání Radovan Necid s tím, že rozvoj města souvisí právě se zaměstnaností a tím i s podnikáním. „Byl bych rád, kdybychom ztráty utrpěné v minulosti nahradili nějakými novými pracovními místy,“ dodává k tomu.

Více informací se dozvíte zde.