Soutěž čtyř měst vyhráli místní

Klíče k v4kliceelkomeziříčské bráně se po čtyřech letech vrátily domů.

Oblíbenou a dnes již tradiční soutěž 4 klíče k velkomeziříčské bráně, která se letos konala už po devatenácté, po čtyřech letech vyhrálo domácí družstvo. Během čtyř disciplín neztratilo ani bod. S plným počtem 16 bodů tedy vystoupalo na příčku nejvyšší. Radost domácích byla veliká a soutěžní družstvo složené z hasičů Tomáše Mikiška, Ivy Jelínkové a manželů Jitky a Martina Plachetských v čele se starostou Radovanem Necidem obecenstvo odměnilo zaslouženým aplausem. Druhé místo se 12 body obsadili soutěžící z Křižanova pod vedením starostky Marie Smejkalové, třetí byli z Velké Bíteše s místostarostou Tomášem Kučerou. Čtvrtí letos skončili Měřínští, kteří v předchozích třech ročnících odjížděli jako suverénní vítězové a klíče tak v Měříně skoro zdomácněly. Družstvo ale porážku pod vedením bývalé místostarostky Anny Oulehlové – a s vydatnou podporou starosty Jiřího Servíta v publiku - neslo statečně a s humorem.

Více informací se dozvíte zde.