Lidé chtějí od starosty hlavně zlepšit dopravu

thumb_radniceŘadu setkání s občany města absolvoval minulý týden starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid. Kromě první z řady pravidelných diskusí, které nově zavedl vždy první čtvrtek v měsíci, se na pozvání pořadatelů sešel ještě s důchodci, s Českým svazem žen, dobrovolnými hasiči a také s účastníky debaty v Husově domě.

„Šlo o velmi užitečné akce. Vždy jsme se dozvěděl řadu podnětů a připomínek, které mi pomáhají. Lidé přinášejí věcná témata. Od vybudování obchvatu města, po zlepšení dopravní dostupnosti služeb pro seniory. Už dnes tak mám nejméně deset úkolů pro městskou radu,“ popsal závěry schůzek starosta Necid.

Další příležitost, jak starostovi svého města říci tváří v tvář své požadavky, náměty a názory, mají obyvatelé Velkého Meziříčí už šestého ledna, kdy je v Jupiter clubu druhá veřejná diskuse. Náměty a připomínky lze už dnes psát na facebookovou stránku města (http://www.facebook.com/Velke.Mezirici ), v přípravě je i chatová stránka na webu města (www.mestovm.cz).