Autobusy MHD budou jezdit i na Hliniště

363944Autobusy městské hromadné dopravy ve Velkém Meziříčí budou od dvanáctého prosince zajíždět i do Hlinišť. Lidem zde začínají sloužit dvě nové zastávky Zahradní a U Statku.

Do Hlinišť budou zajíždět autobusy MHD, které dnes jezdí na zastávku Správa silnic. „Rozšíření MHD zlepší dopravní obslužnost města a zejména zajistí pohodlnější dopravu dětí do dvou základních škol v Čechových sadech,“ uvedl starosta Radovan Necid.

Změna se týká linek a spojů MHD. U autobusů dopravující děti do škol v Čechových sadech se změna týká pouze školních autobusů označovaných čísly 1, 6, 7. Ostatních linkových školních spojů označovaných čísly 2, 3, 4, 5, 8 se tato změna netýká.

Nové jízdní řády MHD (linka č. 845201, 845202, 845203) a nový jízdní řád k základním školám v Čechových sadech lze nalézt na webových stránkách města www.mestovm.cz.