1870 - 1873

Starosta: Vincenc Kritsch (9. 10. 1870–13. 11. 1870)

Jan Möller (13. 11. 1870–6. 12. 1870)

Antonín Jelínek (27. 12. 1870–4. 2. 1872)

Jan Möller (17. 2. 1872–13. 11. 1873)

 

Členové rady:

Antonín Jelínek (stal se starostou)

Jan Kallab

Jan Möller (stal se starostou)

František Pallas

Emanuel Pech

Josef Studený

František Záviška

František Životský

Nahoru