Spotřebitelská poradna hlásí změnu provozní doby

man-3653353Spotřebitelská poradna, která je běžně k dispozici zdarma na velkomeziříčské radnici mění svou provozní dobu. Přes letní prázdniny bude poradna zcela uzavřená. Svoje služby opět nabídne až v září.

Číst více...

Na radnici se opět otevírá spotřebitelská poradna

laptop-3196481 1920_5_copyReklamujete? Chcete odstoupit od smlouvy? Změnit dodavatele energie? Potřebujete poradit ohledně nájmu? Nevíte, na koho se obrátit, kde hledat pomoc? Poradce ze Sdružení obrany spotřebitelů – asociace vám bude zdarma k dispozici na velkomeziříčské radnici vždy v pátek od 10 do 12 hodin.

Číst více...

Středisko výchovné péče Velké Meziříčí

svpStředisko výchovné péče je školské zařízení poskytující preventivně-výchovnou péči určenou dětem a mladistvým, jejich rodičům, zákonným zástupcům, pedagogům, přátelům a pracovníkům OSPOD.

Nabízíme poradenskou, konzultační a terapeutickou činnost v případě obtíží s chováním, výchovnými dilematy, rodinnými problémy, při zneužívání návykových látek, při trestné činnosti a dalších výchovných komplikací v životě dětí a jejich vychovatelů.

Číst více...

Občanská poradna

thumb obcanska-poradnaObčanská poradna Žďár nad Sázavou za podpory Města Velké Meziříčí nabízí našim občanům bezplatné odborné poradenství, které je možné využít každou sudou středu do 11.30 do 15.00 hod v budově Městského úřadu Velké Meziříčí v zasedací místnosti ve 2. patře. V uvedené době se mohou občané dovolat na telefonní číslo 721 137 458.

Číst více...

Nahoru
Caught at shutdown