DOPRAVA A UZAVÍRKY     

 

Na hřišti již neparkujte

stažený souborPo dobu rekonstrukce ulice Ve Vilách bylo pro obyvatele dočasně vyhrazeno parkování na hřišti mezi bytovými domy v ulicích Kolmá a Na Výsluní. S ukončením rekonstrukce již řidiči na hřišti parkovat nemohou, stejně jako nemohou vjíždět na travnaté plochy. Městská policie bude dodržování dopravních předpisů kontrolovat.

Číst více...

Doprava v Kúskách se má zklidnit

krizovatkaMěsto podepsalo smlouvu s Ing. Leošem Pohankou na zhotovení Studie úprav pro usměrnění a zklidnění dopravy v křižovatce III/03721 s místními komunikacemi v Kúskách. Studie vyjde na 54 450 korun a hotová má být nejpozději do 13. prosince tohoto roku. Samozřejmě bude také projednána s veřejností.

Číst více...

Chodník dostane první obrysy

vesMěsto dál pokračuje v investicích do místních částí. Před nedávnem byla podepsána smlouva mezi městem a projektantem Leošem Pohankou na projektovou dokumentaci novostavby chodníku podél silnice III/03720 v místní části Lhotky.

Číst více...

Rekonstrukce ulice Nad Gymnáziem klepe na dveře

P1830437Na začátku března oficiálně odstartuje II. etapa rekonstrukce ulice Nad Gymnáziem. Během března budou probíhat přípravné práce, které provoz v ulici neomezí. Stavební práce by pak měly navázat během prvního dubnového týdne.

Číst více...

Zahradní se zavře v únoru

zahradníZ důvodu budování vodovodu bude od 26. února uzavřena ulice Zahradní, a to od křižovatky s ulicí Nová říše po křižovatku s ulicí Uhřínovská. Objízdná trasa povede po ulicích Na Pískách, Hliniště a Nová říše. Úplná uzavírka ulice potrvá do 31. března.

Číst více...

Akce omezí dopravu na náměstí

DSC 0408Z důvodu konání dvou městských akcí bude uzavřená spodní část náměstí. Konkrétně se uzavírka týká úterý 5. září (6:00 – 19:00) a čtvrtka 7. září  (6:00 – 14:00).

Číst více...

Do Jižní ulice přes Školní

P1111402V pondělí 28. a úterý 29. srpna proběhne pokládka finální vrstvy asfaltu v ulicích Oslavická a Třebíčská. V tomto termínu bude Oslavická kompletně uzavřená, tedy neprůjezdná.

Číst více...

Z Třebíčské na Oslavickou neprojedete

P1111393Od pondělí 14. do pátku 18. srpna bude znemožněn příjezd z Třebíčské na Oslavickou ulici. Do stavebnin a k nemovitostem se řidiči dostanou pouze z druhé strany, tedy ze sídliště od okružní křižovatky pod školami.

Číst více...

Oprava vah omezí provoz na šestsetdvojce

silnice copyPo celou dobu prázdnin je třeba počítat s omezením dopravy na silnici II/602 za Velkým Meziříčím ve směru na Stráneckou Zhoř (jde o stometrový úsek za připojením dálnice D1 ve směru na Velké Meziříčí). Důvodem je oprava vysokorychlostního vážení.

Provoz tu bude jednosměrný, řízený semafory.

Číst více...

Bezděkov bude neprůjezdný

BezděkovNa maximálně dvacet dní v termínu od 10. července do 31. srpna bude neprůjezdná ulice Bezděkov. Důvodem je novostavba opěrné zdi se zastřešeným parkovacím stáním. Délka uzavírky bude 30 metrů a vjezd na uzavřenou komunikaci bude pouze na povolení stavby.

Číst více...

Nahoru