DOPRAVA A UZAVÍRKY     

 

Na dva víkendy se znemožní průjezd mezi Meziříčím a Mostištěmi

IMG 20230313_135735Řidiči pozor, kvůli nebezpečnému ale nutnému kácení suchých stromů bude před firmou Výtahy, s.r.o. zcela uzavřená silnice i parkoviště zmíněné firmy. Objízdná trasa v délce necelých 4 kilometrů povede přes Martinice a Nové Dvory. Vše se odehraje v termínu 25. a 26. března a následující týden 1. a 2. dubna. Silnice číslo III/36049 bude po oba víkendy uzavřená od sobotních 8 hodin ranních do nedělních 16 hodin odpoledních. Přesné místo uzavírky najdete v přiložené mapce. Děkujeme za shovívavost a dodržování dopravního značení, bez uzavírky by nebylo možné suché stromy ze strmého svahu vytěžit.

Číst více...

Obyvatelé Malé Stránky zbystřete

IMG 20190522_070627V příštím týdnu, přesněji v datu od pondělí 13. února do pátku 17. února 2023, povolil odbor dopravy a silničního hospodářství uzavírku ulice Malá Stránka. Důvodem je potřebná oprava kanalizačních šachet. Obě vyústění Malé Stránky do ulice Třebíčská zůstanou v uvedenou dobu uzavřené, proto by omezení provozu měli na vědomí vzít i obyvatelé ulice V Jirchářích.

Číst více...

Startuje rekonstrukce ulice Ve Vilách, obyvatel se dotkne především po zimě

P1440625 upr_rgbHodnotná investiční akce týkající se rekonstrukce ulice Ve Vilách začne ještě v listopadu opravou vpustí v ulici Nad Sv. Josefem, vytyčením staveniště a sítí pod povrchem, kácením dřevin a navezením stavebního materiálu. „Práce na stavbě vodovodu a kanalizace nejsou v zimních měsících technologicky možné, proto hlavní část těchto prací na rekonstrukci inženýrských sítí započne na přelomu zimy a jara s příchodem příznivého počasí," upřesnil Jaroslav Hladík z oddělení investorské činnosti harmonogram s tím, že práce potrvají do konce října 2023. Průjezd ulicí zůstane do jara možný, avšak listopadové přípravy mohou krátkodobě dopravu omezit. Věnujte zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení.

Číst více...

Na křižovatce u Alpy přibude odbočovací pruh

P1110405Město Velké Meziříčí nechá z důvodu bezpečnosti a plynulosti silničního provozu upravit křižovatku ulic Hornoměstská a Uhřínovská. Nově vznikne na hlavní komunikaci odbočovací pruh a řidiči jedoucí od Uhřínova budou muset na křižovatce zastavit. Tam se dopravní značka Dej přednost v jízdě změní na Stůj, dej přednost v jízdě. Bezpečnější se tak od září stane křižovatka z obou směrů.

Číst více...

Nahoru