Aktuality

Vyšel nový leták „Výročí osobností 2019“. K dostání je na TIC Velké Meziříčí zdarma

vmMěsto Velké Meziříčí vydalo nový materiál s názvem „Výročí osobností 2019". Obsahem je osm významných velkomeziříčských obyvatel, kteří mají v letošním roce výročí. Jedná se již o druhé vydání, první vyšlo v loňském roce s názvem „Výročí rodáků 2018". Leták je zdarma a obdržíte jej na Turistickém informačním centru Velké Meziříčí v hale radnice.

Číst více...

Oslavili jsme Den turistických informačních center

IMG 20191024_134616V hale velkomeziříčské radnice bylo 24. října 2019 rušno, konal se Den turistických informačních center pořádaný v rámci Světového dne pro rozvoj informací. Jednalo se o první ročník, který zároveň připomínal 25. výročí existence svého zakladatele Asociace turistických informačních center České republiky.

Číst více...

KLAPKA ... filmová Vysočina poprvé!

klapka2019 copyZážitková turistická hra, která příznivce filmových zážitků provede 26 filmovými místy na Vysočině. Navštívíte s námi tradiční i méně známé filmové lokace a zavedeme vás do rodišť slavných filmových osobností. Procestujte s námi Vysočinu po stopách filmových hvězd. Připravte se a jedem! KLAPKA, filmová Vysočina poprvé... startujeme už 1. dubna 2019.

Číst více...

Soutěž "Hurá po Vysočině 2019"

hura 2019I v letošním roce jsme se stali součástí hry "Hurá po Vysočině". Neváhejte a přijďte si zahrát. V našem Turistickém informačním centru získáte soutěžní leták na razítka míst.

Číst více...

Velké Meziříčí ani letos nechybělo na veletrhu cestovního ruchu

orez copyVelké Meziříčí se po roce opět představilo na veletrhu cestovního ruchu RegionTour a Go v Brně.

 

Číst více...

Nový kalendář města je v prodeji

635Pohled na přírodu a Velké Meziříčí nabízí nový stolní kalendář města na rok 2019. Zakoupit ho můžete v Turistickém informačním centru Velké Meziříčí nebo na e-shopu města Velké Meziříčí.

Číst více...

Nahoru
Caught at shutdown