Místostarosta informuje o dění ve městě

12. 6. 2023

P1108489Místostarosta Martin Kaman zve k návštěvě věže kostela sv. Mikuláše, na úterní prezentaci nové rezidenční lokality Hliniště i blížící se pouťové slavnosti či zahájení Velkomeziříčského kulturního léta. Informuje o nové synagoze, otevření koupaliště Palouky i opravě historických hradeb.

Městská věž

Provozní doba je stejná jako minulá léta, tedy od pondělí do soboty vždy od 9:00 do 18:00 a v neděli od 12:00 do 18:00. Vystoupat na věž je možné za jednotné vstupné 30 korun.

Nová synagoga

O převzetí nové synagogy do vlastnictví města budou jednat zastupitelé 27. června.

Pouťové slavnosti

3 Pouťové_slavnosti

Veřejná prezentace lokality Hliniště

V úterý 13. června od 17 hodin v koncertním sále Jupiter clubu. Dozvíte se pravidla výstavby i informace o možnostech prodeje pozemků.

Velkomeziříčské kulturní léto

A4 poster_VKL_23_KRIVKY_DATA

Oprava hradeb

Koupaliště Palouky

Koupaliště se otevře 23. června. Na webu sportovistevm.cz sledujte webkameru, dozvíte se i teplotu vody.

Martina Strnadová