Místostarosta informuje o aktuálním dění ve městě

15. 5. 2023

vlcsnap-2023-05-15Místostarosta města Martin Kaman informuje o novinkách v místních částech Olší nad Oslavou, Mostiště a Lhotky, Kúsky, Dolní Radslavice, zve na lákavý program festivalu filozofie, slavnostní odhalení Kamenů zmizelých, charitativní koncert Muzikanti dětem, vybízí k návštěvě věže kostela a připomíná další akce ve Velkém Meziříčí.

Mostiště

S úpravou prostředí v Mostištích pomáhá nový zahradní traktor.

Olší nad Oslavou

Děti v mateřské škole v Olší nad Oslavou si užívají nový vláček.

Lhotky, Kúsky, Dolní Radslavice

Lidé ve Lhotkách vysadili nové stromořadí a několik starých odrůd ovocných stromů.

Evropský festival filozofie

Festival filozofie proběhne od 1. do 7. června. Milan Dufek zve do filozofické kavárny, představuje zajímavé hosty festivalu i doprovodný program.

Kameny zmizelých

Slavnostní odhalení Kamenů zmizelých bude 18. května v 18 hodin na Rozkoši. Martin Štindl přibližuje smysl akce.

Čas na čtení

19. května v 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00 v knihovně, základní umělecké škole, na radnici, Ostrůvku a loutkové scéně JC

Muzikanti dětem

27. května od 14 hodin na náměstí

Prohlídky věže kostela sv. Mikuláše

Věž kostela se otevírá veřejnosti tradičně 1. června na MDD, děti mají vstup zdarma. V rámci Dne bez tabáku od 2. do 4. června může věž navštívit zadarmo celá rodina.

Concentus Moraviae

7. června v 19:30 barokní housle Vojtěcha Jakla ve Špitálku