Informace starosty Kaminarase a místostarosty Smažila o aktuální situaci

9. 4. 2020

TZ tit_copyInformace vedení města o aktuální situaci, včetně velikonočního přání občanům Velkého Meziříčí.

1. Distribuci dezinfekce občanům prostřednictvím sociálních služeb zahájilo město ve středu 8. dubna 2020.
2. Aktuálně je k 9. dubnu v okrese Žďár nad Sázavou 33 osob s prokázanou nákazou novým koronavirem.
3. Informace z jednání krizového štábu města naleznete vždy ve formě tiskových zpráv na webu radnice.
4. Respektujte zákaz pálení klestí vydaný Krajem Vysočina v pondělí 6. dubna.
5. V modernizovaném úseku dálnici po zimní přestávce začalo úsekové měření rychlosti.
6. Od 1. dubna probíhá elektronický zápis do všech základních škol zřizovaných městem bez účasti dětí.
7. I přes uvolnění některých vládních nařízení je důležité dodržovat hygienická pravidla a nosit roušku.
8. Po ukončení blokového úklidu města Technické služby VM zahájí preventivní dezinfekci kontejnerů a míst sběru tříděného odpadu.

Michaela Hudková, tisková mluvčí