Termín pro rozdávání dotovaných kompostérů v rámci projektu Velké Meziříčí - Podpora domácího kompostování

19. 1. 2015

kompostér

Město Velké Meziříčí oznamuje všem zaevidovaným zájemcům o dotované kompostéry o objemu 900 litrů, v rámci projektu „Velké Meziříčí – Podpora domácího kompostování", že tyto kompostéry budeme rozdávat v únoru, vždy každé pondělí a úterý (v pondělí od 8.00 – 17.00 a v úterý od 8.00 – 15.00) a to na ulici Karlov, v administrativní budově pod areálem nového sběrného dvora Technických služeb VM s.r.o.

Sebou si, prosím, vezměte občanský průkaz a číslo parcely pozemku, zahrádky, na které bude kompostér umístěn (samozřejmě musí být tato zahrada v katastrálním území města VM nebo v jeho místních částech). Kompostéry budou v rámci tohoto projektu zájemcům rozdávány zdarma.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle.

Bc. Fialková

odpadové hospodářství MěÚ Velké Meziříčí