Jak hledat pracovní místa na internetu

22. 5. 2014

logo CZ barevně

Ve středu 28. 5. 2014 v 15 hod. pořádá Centrum zaměstnanosti Velkomeziříčsko-Bítešsko seminář "JAK HLEDAT PRACOVNÍ MÍSTA NA INTERNETU"

• možnosti hledání práce, orientace na pracovních portálech, personální agentury, tiskoviny
  • v praktické části si vyzkoušíme, jak hledat volná pracovní místa prostřednictvím internetu.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti: e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , telefonicky 566 781 198, nebo osobně v Centru zaměstnanosti – budova MěÚ na Náměstí 14/16 (sídlo České spořitelny), 3. patro, dveře č. 302.

Navíc Vám poradíme v oblasti hledání práce, nabízíme pomoc při sestavení životopisu, motivačního dopisu.

Vedeme pracovní pohovory na zkoušku, a to i v anglickém jazyce.

Využijte tuto možnost ZDARMA! Otevřeno každý den!

Těšíme se na Vaši návštěvu.

letak Jak hledat prac mista na int 28 5