Tašky na třídění odpadu

10. 1. 2014

Město Velké Meziříčí se rozhodlo podpořit třídění odpadů v domácnostech.

Ve spolupráci s obalovou společností EKO-KOM, a.s. jsme pro občany města pořídili sady tří barevných tašek na třídění papíru, plastů a skla, které Vám usnadní a zpříjemní jejich třídění.

Jednotlivé tašky (ve větší a menší velikosti) jsou opatřeny uchy pro pohodlný přenos vytříděných odpadů do kontejnerů a suchými zipy, kterými je lze spojit dohromady. Od 13.1.2014 si zájemci mohou tašky zdarma vyzvednout na Městském úřadě, odboru životního prostředí, v kanceláři č. 3 na Nové budově radnice. Vydávat se bude vždy jedna sada tašek pro domácnost. Tyto tašky Vám budou vydány pouze v případě, že máte trvalé bydliště ve Velkém Meziříčí a platíte si poplatek za komunální odpad. V současné době je k dispozici pouze omezené množství těchto praktických sad (500 kusů malých a 500 kusů velkých sad), proto neváhejte a vyzvedněte si je co nejdříve. V případě většího zájmu se pokusíme zajistit další.

Věříme, že barevné tašky ulehčí a zpříjemní třídění všem, kteří tak již činí a doufáme, že k této činnosti přivedou také ty, kteří se třídění odpadů doposud vyhýbali.

Třiďte odpad, má to smysl!

odbor životního prostředí

Nahoru