Na biatlonu pomáhali i naši policisté

15. 2. 2013

biatlon davy a dopravaNa Mistrovství světa v biatlonu 2013 se do Nového Města hned na první závod, který se konal 7. února 2013 vpodvečer, sjely davy lidí, a to nejen z naší republiky, ale i ze zahraničí.

Pochopitelně si takový svátek nenechali ujít ani Velkomeziříčští. Kromě zástupců našeho města, jež reprezentoval místostarosta Josef Komínek, přihlíželi fanoušci jednotlivci, ale též žáci zdejších škol.

Ti přijeli většinou hromadně autobusy.

Akce tohoto typu si žádá samozřejmě perfektní organizaci, a dlužno dodat, že pořadatelům v den prvních závodů vše klapalo. V tom jim pomáhali jak dobrovolníci, tak kupříkladu i policie.

I z velkomeziříčského oddělení Policie ČR vypomáhalo několik příslušníků. Ti všichni museli zvládnout dav na tribunách i kolem trati, což čítalo na 27 tisíc lidí.

Iva Horká