Hostem plesu byla Petra Janů

24. 1. 2012

ples mesta 22 20120118 2071639344[1Velkomeziříčskou sezonu bálů v Jupiter clubu zahájil 14. ledna ples města.

Ten byl v květinovém duchu, čemuž odpovídala nejen výzdoba sálu. Hosty hned u vchodu vítali starosta Radovan Necid s místostarostou Josefem Komínkem a ti každou dámu podarovali milou pozorností – petrklíčem. Navíc i mnozí pánové měli v klopě květinu. Hlavním hostem večera byla zpěvačka Petra Janů, jež v devět hodin vystoupila na pódium a půlhodinu zpívala plesajícím k tanci. Závěrem s muzikanty z kapely Na šikmé ploše, která po celý večer hrála na velkém sále, vystřihla rockovou skladbu Jedeme dál. Ples probíhal i ve výstavní síni, kde tanečníky doprovázel Emanuel Míšek. Zpestřením programu byla i tři taneční vystoupení brněnského Starletu.

Text a foto: Martina Strnadová

Fotogalerie zde.