Týden sociálních služeb skončil v neděli

19. 10. 2011
dod_domov_senioruNový domov pro seniory v Čechových sadech a Sociální služby města Velké Meziříčí tamtéž, ale též například i nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Wellmez na Hornoměstské ulici si mohla prohlédnout veřejnost.
V rámci týdne sociálních služeb ČR, který se konal od pondělí desátého do neděle šestnáctého října, otevřela tato zařízení svoje dveře po celé republice. Akci, jíž vévodilo motto Podporujeme kvalitu života, vyhlásily Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Zařízení, která poskytují sociální služby a odborné činnosti zhruba sedmi stům tisícům klientů v naší zemi, umožnila veřejnosti nahlédnout téměř do všech prostor. Otevřeno bylo dopoledne i odpoledne, větší návštěvnost se však projevila v odpoledních hodinách.
Více informací se dozvíte zde.