Prim mezi draky drželi šmoulové

6. 10. 2011

Šmoulové, šmoulové a šmoulové, ale také Maková panenka, Mišpulín, rejnok, kočička Kitty, Večerníček, či dokonce dinosaurus - jedním slovem prostě draci se třepotali na obloze nad Fajtovým kopcem v nedělní den 2. října.

Probíhala tam totiž drakiáda, kterou letos podnikatelé města spolu s domem dětí a mládeže a mediálními partnery Hitrádiem Vysočina a regionálním týdeníkem Velkomeziříčsko uspořádali již posedmnácté. A to dokonce snad prý ta největší v České republice. Alespoň podle mínění pořadatelů a návštěvnosti desátého ročníku, kdy na ni zavítalo na pět tisíc návštěvníků, což nemá obdoby. Letos jich sice asi tolik, ale pořadatelé se shodli, že dobré čtyři tisícovky jich byly, neboť krásný, slunečný, teplý den k návštěvě takové akce přímo vybízel.

Více informací se dozvíte zde.