Veřejná diskuze k tématům "Střední školství a doprava"

19. 5. 2011

Kraj Vysočina zastoupený náměstkem hejtmana Liborem Jouklem si dovoluje pozvat zástupce studentů, pedagogů, veřejnosti a podnikatelů města Velké Meziříčí na otevřenou veřejnou diskuzi k tématům střední školství a doprava v regionu.

Setkání s náměstkem hejtmana a jeho hosty je naplánováno na pátek 27. května 2011 od 16:00 hod. v kinosále Jupiter clubu, Náměstí 17, Velké Meziříčí.

Hosty setkání, kterým bylo adresováno pozvání, budou zástupci samosprávy města, za kraj Vysočina bude diskuzi přítomen náměstek hejtmana Libor Joukl a také Marie Kružíková, radní pro oblast školství nebo vedoucí krajského odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu kraje Vysočina Miroslav Pech, dále je touto cestou pozvání adresováno vedením firem ve městě, veřejnosti a studentům.

Akci organizuje kraj Vysočina ve spolupráci s městem Velké Meziříčí.

Inzert_Diskuze_VelMez_bar_kr