Pálení čarodějnic proběhne tradičně na Fajťáku

29. 4. 2024

P1082597Úterý třicátého dubna bude ve Velkém Meziříčí patřit pálení čarodějnic, opékání špekáčků, dětským soutěžím a společně strávenému času na Fajtově kopci.

Těšit se můžete na soutěže nejen od Dózy, ale i od knihovny, odpoledne i večer zpestří Divadelní a spolek Tas svými šermířskými vystoupeními. O zapálení hranice se postará opět Lumox Velké Meziříčí. Postavení vatry má i letos na starost Sbor dobrovolných hasičů Velké Meziříčí.

Na akci spolupracují: město Velké Meziříčí, Óro sound&lightLumox Velké MeziříčíSKI KLUB Velké Meziříčícountry skupina StetsonSbor dobrovolných hasičů VM, Městská policie Velké Meziříčí, Divadelní a šermířský spolek TasMěstská knihovna Velké MeziříčíDóza – středisko volného času Velké Meziříčí.

Tina Kárníková

Čarodějnice 2024_final