Městský úřad Velké Meziříčí hledá investičního technika

16. 1. 2024

Investiční technik_SlideShow_2024Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na investičního technika – pracovníka oddělení investorské činnosti.

 

Investiční technik se stará o přípravu nebo realizaci jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic, dále shromažďuje a vyhodnocuje požadavky na výstavbu, stanovuje optimální způsoby realizace, připravuje výběrová řízení investičních akcí po věcné stránce apod.

Pozice je vhodná pro uchazeče s vyšším odborným vzděláním ve stavebním či technickém směru či střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zaslat nejpozději do středy 31. ledna do 12 hodin.

Podrobné informace, které obsahují podrobné vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Pro bližší informace můžete také kontaktovat vedoucího oddělení investorské činnosti Bc. Antonína Šilhavého (tel.: 566 781 213, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). 

Tina Kárníková

 

Nahoru