Radní zjišťovali požadavky mateřských škol

15. 1. 2024

P1154484S novým rokem radní opět vyrazili do terénu, aby zjistili stav a potřeby mateřských škol ve městě a místních částech.

„V únoru bude zastupitelstvo města rozdělovat přebytek hospodaření. My do té doby postupně navštívíme všechny naše organizace, které mají nějaké požadavky na opravy a vylepšení, abychom si přímo na místě prohlédli situaci a určili prioritní investice,“ uvedl starosta Alexandros Kaminaras.

Rada města ve středu 10. ledna zavítala do mateřských škol v Olší nad Oslavou, Mostištích a ve městě pak na Mírové, Oslavické a Sokolovské a posuzovala, co je nutno opravit či vyměnit hned a co snese odklad. Školky plánují například nové hrací prvky do zahrady, zastřešení pískoviště, nové koberce ve třídách, opravu vjezdu či oplocení a další vylepšení.

Martina Strnadová