Ples města bude 13. ledna. Předprodej vstupenek začíná dnes

6. 12. 2023

P1000796O večer plný zábavy se v sobotu 13. ledna postará oblíbená kapela The People, dvě taneční show i tombola. Vstupenky na městský ples koupíte ode dneška v informačním centru.

Ples v prostorách Jupiter clubu láká na atraktivní program. V hlavním sále k tanci i poslechu zahrají The People – multižánrová kapela s velkou dechovou sekcí. V koncertním sále nabídne mix moderní hudby s tradiční cimbálovkou seskupení Midnight Coffee Session.

Ples začíná v 19:30 a už v 19:45 je připravena videoprojekce. Slavnostní zahájení v hlavním sále bude patřit starostovi města Alexandrosu Kaminarasovi ve 20:15. Následovat bude ve 20:30 předtančení v hlavním sále a hodinu nato světelná taneční show. Další taneční vystoupení odstartuje hodinu před půlnocí, a to ve stylu electric boogie.

Jednotná vstupenka s místenkou stojí 250 korun, zakoupit si ji můžete v Turistickém informačním centru Velké Meziříčí v budově radnice.

-red-

A4 poster_ples_mesta_24