Projděte si Hliniště se starostou i architektkou

12. 9. 2023

Foto starosta_2

Přijďte se podívat, jak vypadá právě dokončená rezidenční lokalita pro bydlení v rodinných domech na Hliništích. Komentovaná procházka novými ulicemi města proběhne příští týden.

Na Hliništích vzniklo dvacet jedna nových stavebních pozemků rozložených ve dvou ulicích. Budoucí výstavba už má jasně daná pravidla. Formu prodeje parcel za pevnou cenu schválili zastupitelé v červnu. V říjnu rozhodnou o dalších podrobných podmínkách prodeje, nejspíš i o ceně za metr čtvereční.

VM Hliniste_dr11Prohlédnout si novou rezidenční lokalitu za doprovodu starosty města Alexandrose Kaminarase a městské architektky a autorky návrhu Evy Uchytilové, zeptat se na všechno, co vás zajímá, můžete v úterý 19. a ve středu 20. září od 17:30. Sraz je u nového kontejnerového stání (viz foto).

Martina Strnadová

Pravidla pro výstavbu v rezidenční lokalitě Hliniště III