Zastávka mění svou tvář

11. 8. 2023

P1830322Rada města na svém středečním zasedání schválila rozpočtové opatření, kterým přesunula 240 000 korun na opravu autobusové zastávky na Vrchovecké ulici u Motorpalu.

Stávající starý přístřešek a odpadkový koš bude nahrazen novým podle manuálu městského mobiliáře. Dojde také na výměnu stávající betonové zpevněné plochy za novou zámkovou dlažbu (to už je hotovo). Město na tuto akci získalo krajskou dotaci ve výši 71 449 Kč.
Dalších 205 000 korun bylo rozpočtovým opatřením přesunuto na opravu autobusové zastávky na Jihlavské ulici. Jedná se o instalaci nového přístřešku na autobusové zastávce na Jihlavské ulici (u autobazaru). Přístřešek je samozřejmě navržen podle manuálu městského mobiliáře.
-pch-