Město hledá pracovníka odboru správního

27. 7. 2023

student-849821Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovník/pracovnice odboru správního.

Výhodou je pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce obsahuje zejména plnění funkce asistenta koordinátora projektu Zdravé město a MA 21 a úkolů vyplývajících z členství v Národní síti Zdravých měst, zajišťování agendy a evidence objednávek, ověřování faktur apod.

Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh zasílejte nejpozději do pondělí 21. srpna do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru správního Josef Švec, tel.: 566 781 150.

Tina Kárníková

Admin. prac._LCD