Starosta přijal úspěšné házenkáře

20. 6. 2023

P1820442V pondělí 19. června odpoledne se kancelář starosty města Alexandrose Kaminarase zaplnila mladými házenkáři TJ Sokol Velké Meziříčí. Starosta a místostarosta se tu setkali s družstvy mladších žákyň a mladších žáků.

Tyto týmy v letošní sezoně dokázaly zvítězit v prestižní Lize Vysočiny, dívky dokonce obhájily titul z loňska. Vedle kolektivních úspěchů, braly velkomeziříčské týmy i individuální tituly. Mezi mladšími žákyněmi se stala nejlepší střelkyní soutěže Karolína Blaťáková a mezi mladšími žáky Nikolas Fexa. Oba týmy také nedávno skvěle reprezentovaly ve finále Házenkářského desetiboje (děvčata v Mostě, kluci v Karviné).
Mladí házenkáři si s vedením městě neformálně popovídali, společně se vyfotografovali a poté z rukou starosty a místostarosty dárky jako poděkování za skvělou reprezentaci města.

-pch-