Městský úřad přijme urbanistu

1. 6. 2023

pexels-energepiccom-110469Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka oddělení investorské činnosti – architekta (urbanisty).

Architekt (urbanista) zajišťuje architektonická a urbanistická řešení jednoduchých staveb na vymezeném území podle podmínek daných urbanistickou koncepcí a územní projektovou dokumentací. Dále posuzuje projektové úkoly všech staveb na území města z hlediska urbanistické koncepce oblasti nebo místa stavby. Jedná se o pracovní poměr na 0,5 úvazku s nástupem v červnu letošního roku.

Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Bližší informace podá vedoucí oddělení investorské činnosti Bc. Antonín Šilhavý (tel.: 566 781 213, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Tina Kárníková

Architekt SlideShow_copy