Sbory slaví koncertováním, zavítaly i na radnici

30. 5. 2023

P1107754 copy

Školní pěvecké sbory letos slaví významné výročí. Harmonii při té příležitosti přijalo na radnici vedení města. Zpěváci i sbormistryně si vyslechli slova díků za kus skvěle odvedené práce.

Pěvecké sbory Sluníčko, Slunko a Harmonie pod vedením sbormistryní Andrey Svobodové a Olgy Ubrové zpívají úctyhodných pětadvacet let. „Chci, abyste věděli, že si vaší práce nesmírně vážíme. Děláte ji ve volném čase, bez nároku na honorář, velké díky za ni,“ ocenil starosta Alexandros Kaminaras.

Zpěváci i jejich vedoucí oslavují tak, jak je jim nejmilejší – koncertováním doma, mezi svými. Pro velkomeziříčské publikum si připravili řadu vystoupení v kostele, v Jupiter clubu, pro školy i na filozofický festival. Nejbližší koncert je právě ten festivalový, a to v neděli 4. června ve velkém sále Jupiter clubu muzikál Johanka z Arku v podání Harmonie.

Martina Strnadová