Přijďte se seznámit s výstavbou a prodejem pozemků na Hliništích

29. 5. 2023

VM Hliniste_dr2Pravidla pro výstavbu domů i informace o prodeji pozemků nabídne veřejná prezentace územní studie lokality Hliniště III. Proběhne 13. června v 17:00 v koncertním sále Jupiter clubu.

Zájemci o koupi stavebního pozemku ve Velkém Meziříčí, obyvatelé sídliště na Hliništích i všichni ostatní, kteří se zajímají o rozvoj města a výstavbu v něm, se na veřejném projednání územní studie dozví, jak bude v lokalitě Hliniště III regulován způsob výstavby domů. „Lidem také poskytneme informace o možných formách prodeje pozemků,“ říká starosta Alexandros Kaminaras a zve všechny zájemce, aby se přišli s řešením dané lokality seznámit. „Záleží nám na vizuální a funkční udržitelnosti rezidenční lokality, chceme, aby se v ní lidem žilo dobře i za třicet či padesát let,“ dodává starosta a místostarosta Martin Kaman jej doplňuje: „Zkrátka a dobře, cílem územní studie je ochránit budoucí stavebníky před kreativitou sousedů.“

Martina Strnadová