Přijďte si prohlédnout návrhy městského parku

26. 5. 2023

Obrázek1Návrhy městského parku v prostoru Svitu, Riegrových a Čechových sadů ve Velkém Meziříčí představí studenti krajinářské architektury Mendelovy univerzity. Prezentace proběhne v pondělí 29. května v 18:00 kině Jupiter club.

„Autoři nabídnou čtyři různé pohledy na ztracené místo uprostřed našeho města, které má netušený a jedinečný potenciál pro Velké Meziříčí 21. století,“ říká architekt Petr Velička a přidává pozvání na prezentaci: „Zajímá vás, jak by bylo možné dostat se bezbariérově z Čechových sadů do centra či chcete vidět, co by se hypoteticky stalo, kdyby místo železničního násypu byl most? Přijďte a uvidíte, možnosti vždycky jsou.“

Zadání a zpracování prostoru Svitu, Riegrových a Čechových sadů ve Velkém Meziříčí vzniklo za podpory města.

Martina Strnadová