Do 16. ledna můžete žádat o podporu z grantu Zdravého města

22. 11. 2022

zdrave mestoZastupitelstvo města schválilo na svém zářijovém zasedání výzvu k předkládání projektů na rok 2023. O finanční podporu z Grantového programu Zdravého města je možné žádat od 1. listopadu 2022 do 16. ledna 2023.

Cílem je podpořit zapojení veřejnosti do projektu Zdravé město a místní Agenda 21 (MA21) v tématech, která naleznete ve Výzvě k předkládání projektů. Maximální výše podpory je 9 000 korun. Požadovaná spoluúčast min. 40 %. V rámci jednoho kola může organizace podat pouze jeden projekt. Žádost včetně požadovaných příloh se nově podává prostřednictvím Dotačního portálu města přes Portál občana. O přidělení finančního prostředku bude rozhodovat zastupitelstvo města na únorovém zasedání.

Podrobnější informace naleznete na webu města.

Zuzana Najtová