Starosta města přivítal do řad občanů Velkého Meziříčí 31 občánků

14. 11. 2022

P1740625Slavnostního uvedení do života ve městě se zúčastnilo 31 dětí narozených do konce srpna letošního roku. Občánky přivítal starosta města Velké Meziříčí Alexandros Kaminaras. „Dovolte mi přivítat vaše děti do řad občanů Velkého Meziříčí. Vážení rodiče, přeji vám hodně lásky a trpělivosti při výchově vašich dětí a dětem přeji, aby šťastně vykročily do života, který mají celý teprve před sebou," nezapomněl během ceremoniálu starosta Kaminaras na slova chvály, díku, ale i motivace směrem k rodičům, kteří sehrají ve výchově svých potomků tu nejvýznamnější roli. Rodiče kromě gratulací obdrželi od města finanční i věcný dar.

Přivítaní občánci:
Ondřej Šoukal, Anežka Fialková, Matyáš Sláma, Marek Báňa, Adéla Dobrovolná, Tadeáš Hladík, Zdeněk Simandl, Daniel Štěpánek, Karolína Hudečková, Žaneta Charvátová, Lukáš Komínek, Zoe Kotrbová, Tobiáš Král, Jonáš Krča, Vanesa Oplatková, Albert Pátek, Viktorie Františka Pavlišová, Pavlína Psohlavcová, Hynek Švihálek, Sophia Trčková, Violet Zacharová, Oldřich Homola, Tomáš Hrabálek, Nikolas Hugo, Matouš Kolář, Amálie Marková, Dominika Náplavová, Jan Němec, Lilien Večeřová, Lea Veselá, Nikol Vittková

Zuzana Najtová